Author: w***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works so well beautiful color
Color: Multicolor | Size: one-size
Price: £2.49
Original Price: £2.99
one-size
We're bringing lip lovin' back to the basics, experience the fusion of elegance and practicality! Our SHEGLAM Lip Facts Lip Liner Pencil features a crafted in a sleek wooden rod design, featuring a cap that cleverly transforms into a sharpener. Enhance your lip look with flawless precision and a touch of sophistication!
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Length | 16.9 cm |
| Width | 2.4 cm |
| Height | 1.45 cm |
| Net Weight | 1.7 g |
| SKU | sb25082840794758805 |
Author: w***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works so well beautiful color
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: j***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good pigmented lip liner ...... ...
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: S***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing productttt good colourrr😍😍
Color: Multicolor | Size: one-size