Author: t***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such a great arm rest! Bigger than I expected, my lamp goes perfectly under!
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Price: £8.88
Original Price: £10.78
| Composition | 100% Acrylic |
| Material | Pu |
| Color | Black |
| Type | Manicure Hand Rests |
| Filling | Polyester |
| Length | 11.4 in |
| Width | 3.9 in |
| Height | 6.5 in |
| SKU | sb25022111674468427 |
Author: t***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such a great arm rest! Bigger than I expected, my lamp goes perfectly under!
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is sooo good! I will definitely buy it again. Totally worth the money!
Color: Multicolor
Author: p***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good item. Like that.
Color: Multicolor
Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very easy to use great quality love it
Color: Multicolor | 1 photo(s)