Price: £6.28
Original Price: £7.78
one-size
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | big |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 7.5 in |
| Length | 8.3 in |
| Width | 5.1 in |
| SKU | sb260412134492746265911 |