Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works like a charm and it doesn't pull my hair
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £1.75
one-size
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Pink |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 8 in |
| Width | 3.2 in |
| Height | 1.2 in |
| SKU | sb2206025553186838 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works like a charm and it doesn't pull my hair
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: e***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's my favorite brush, it's great detagling my hair
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: d***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Top good one 👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: d***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good,recommend,usuable….
Color: Purple | Size: one-size | 3 photo(s)