Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: product like described very good quality
Color: Multicolor
Price: £12.58
Original Price: £15.38
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 51 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb25031149322641407 |
Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: product like described very good quality
Color: Multicolor
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig, easy to put on
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good material and feels good
Color: Multicolor
Author: s***_
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its ok, a bit thin
Color: Multicolor