Price: £11.38
Original Price: £14.78
White
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Benefits | Firming Skin |
| Color | Multicolor |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Length | 6.3 in |
| Width | 1.4 in |
| Height | 1.4 in |
| SKU | sb260328141741536262977 |