Price: £9.00
CRV 12pcs 2007-2012
CRV 12pcs 2013-2020
CRV 8pcs 1995-2001
CRV 9pcs 2002-2006
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Batteries Included | No |
| Certification | CE |
| SKU | sq2312299880478098 |