Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: smells unreal cheap too
Size: Calvin Klein Ck All Edt Spray 50 ml
Price: £20.81
Original Price: £22.38
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Floral |
| Gender | Unisex |
| Length | 7 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 12 cm |
| Net Weight | 50 g |
| Net Volume | 50 ml |
| SKU | sb25070279757110936 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: smells unreal cheap too
Size: Calvin Klein Ck All Edt Spray 50 ml
Author: D***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent product. Thank you.
Size: Calvin Klein Ck All Edt Spray 50 ml
Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lo adoro è come in foto ed è originale
Size: Calvin Klein Ck All Edt Spray 50 ml
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: buonissssssimo è piccino. arriva lo spruzzino spray