Author: h***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My son loves his tablet, Good wasn't expecting to come this way, great for kids
Color: Black | 3 photo(s)
Price: £39.92
Original Price: £54.68
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412119493990653 |
Overall Rating: 4.80/5
Author: h***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My son loves his tablet, Good wasn't expecting to come this way, great for kids
Color: Black | 3 photo(s)
Author: v***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the best thing i ever bought.my sister dochter is really happy with this thank you
Color: Black
Author: h***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter love her tablet, I recommend for kids
Color: Pink | 3 photo(s)
Author: M***W
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks beautiful
Color: Black