Author: 2***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful makeup toiletries storage bag
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £4.18
Original Price: £5.18
one-size
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 3.9 in |
| Length | 7.9 in |
| Width | 3.1 in |
| SKU | sb251106699218867282 |
Author: 2***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful makeup toiletries storage bag
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très bien. Correspond à la description
Color: Blue | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me ha encantado es súper bonito y cumple con su función perfectamente es una pasada
Color: Yellow | Size: one-size
Author: z***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: está muy bien y muy bonita
Color: Green | Size: one-size