Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: White | Size: one-size
Price: £6.53
Original Price: £9.98
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Benefits | Firming Skin |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Length | 5.2 in |
| Width | 1.3 in |
| Height | 1.3 in |
| SKU | sb260227171830543751495 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: White | Size: one-size
Author: t***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goed
Color: White | Size: one-size
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه
Color: White | Size: one-size