Author: b***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cant waaaaait for this to arrive
Color: Pink
Price: £12.28
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 265 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303306946505551 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: b***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cant waaaaait for this to arrive
Color: Pink
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing flowers so nice and pretty colours!!
Color: Pink
Author: I***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰
Color: Pink
Author: E***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bien, el color es igual a la imagen, es toda por igual
Color: Pink | 1 photo(s)