Author: P***e
Date:
Review: Excellent quality for the price! Very soft and was easy to style. It did lose a few hairs here and there but overall it was great for the party I got it for.
Color: Light Brown
Price: £7.20
Original Price: £7.80
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Light Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2302112227837983 |
Author: P***e
Date:
Review: Excellent quality for the price! Very soft and was easy to style. It did lose a few hairs here and there but overall it was great for the party I got it for.
Color: Light Brown
Author: .***.
Date:
Review: Rly good but I just bought for styling so I don’t know how good it will stay on ur head
Color: Light Brown
Author: O***y
Date:
Review: Great wig for a great price, used for fancy dress
Color: Light Brown
Author: l***5
Date:
Review: very nice looks lovely
Color: Light Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.