Author: b***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cute .great quality.pls like x
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Price: £2.08
Original Price: £2.18
| Material | Glass |
| Pattern Type | Plants |
| Color | White |
| Occasion | Festival |
| Features | Foldable |
| Style | Cartoon |
| Batteries Included | No |
| Type | Pocket Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Car |
| Shapepattern | Square |
| Bag Size | 2.8 in |
| Diameter | 2.8 in |
| Height | 0.4 in |
| Length | 2.8 in |
| Width | 2.8 in |
| SKU | sb2412219965812113 |
Author: b***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cute .great quality.pls like x
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and i really liked it
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: K***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So sturdy and the mirrors are nice
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: s***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cutsey would recommend
Color: Multicolor | 2 photo(s)