Author: A***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best for party! Looks good!
Color: Multicolor
Size: 11cm*16cm
Price: £1.18
Original Price: £1.38
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Music Festival |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Height | 0.1 in |
| Width | 6.3 in |
| Length | 4.3 in |
| SKU | sb2404173145163406 |
Author: A***e
Date:
Review: Best for party! Looks good!
Color: Multicolor
Size: 11cm*16cm
Author: 4***7
Date:
Review: they stick very well to the face
Color: Multicolor
Size: 11cm*16cm
Author: h***a
Date:
Review: very nice! same as the picture. it stayed on for a long time :)
Color: Multicolor
Size: 11cm*16cm
Author: 9***2
Date:
Review: Very good very nice !
Color: Multicolor
Size: 11cm*16cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.