Author: M***a
Date:
Review: This wig is AMAZING. I used it for my cosplay, and people thought it was my real hair!!! It's so realistic and soft, it's also quite easy to brush and style! I HIGHLY recommend this wig.
Color: Black Brown
Price: £10.81
Original Price: £11.38
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2405204200976331 |
Author: M***a
Date:
Review: This wig is AMAZING. I used it for my cosplay, and people thought it was my real hair!!! It's so realistic and soft, it's also quite easy to brush and style! I HIGHLY recommend this wig.
Color: Black Brown
Author: k***a
Date:
Review: Perfect, more black then brown but really soft!! Buy it!!
Color: Brown
Author: m***i
Date:
Review: So pretty
Color: Black Brown
Author: t***3
Date:
Review: I loved it so much!!!!!! Its amazing
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.