Author: f***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: item received thank you very much
Color: Multicolor
Price: £7.50
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312028688743305 |
Author: f***1
Date:
Review: item received thank you very much
Color: Multicolor
Author: m***3
Date:
Review: Cool
Color: Multicolor
Author: m***e
Date:
Review: Bien (LES POINTSSSSSSS !!!!!!)
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.