Author: T***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shall be good, I hope
Color: White | Size: 6 Pcs | 2 photo(s)
Price: £2.82
Original Price: £2.88
6 Pcs
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | T10 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251216170639768135309 |
Author: T***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shall be good, I hope
Color: White | Size: 6 Pcs | 2 photo(s)
Author: r***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very easy to use and very good lighting
Color: White | Size: 6 Pcs
Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality 👌 👏 👍
Color: White | Size: 6 Pcs
Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality 👌
Color: Blue | Size: 6 Pcs