Author: m***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satisfied and good product!
Color: Pink
Price: £10.58
Original Price: £12.98
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2307113101103034 |
Author: m***m
Date:
Review: Very satisfied and good product!
Color: Pink
Author: k***6
Date:
Review: lovely item recommend
Color: Pink
Author: u***a
Date:
Review: Exactly as described! Great quality and works perfectly. Arrived quickly and was well-packaged. Very satisfied with this purchase!
Color: Pink
Author: e***o
Date:
Review: Great I love it bhhisisjdjsjdjdj
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.