Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Actually works very well, it also has charger, got this as a gift to friend but now i need this too😭😍
Color: Black | Size: one-size | 2 photo(s)
Price: £4.57
Original Price: £6.98
one-size
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Voltage | 5 V |
| Length | 8.5 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2402289167774137 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Actually works very well, it also has charger, got this as a gift to friend but now i need this too😭😍
Color: Black | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really good and beautiful💗
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: T***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recently purchased a white pocket mirror and I am extremely pleased with my purchase. The mirror is the perfect size to carry in my purse or pocket, making it convenient for touch-ups throughout the day. The white color is sleek and stylish, and the mirror itself is of high quality with a clear reflection. The compact design is great for on-the-go use and the mirror feels sturdy and durable. Overall, I highly recommend this white pocket mirror for anyone in need of a versatile and reliable beauty accessory 🩷
Color: White | Size: one-size
Author: w***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice and perfect for travels
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)