Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: عملي و جمييييل
Price: £1.25
| Pattern Type | Plain |
| Color | Brown |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 6.3 in |
| Width | 2.8 in |
| Height | 0.4 in |
| SKU | sb2107313499467474 |
Author: M***a
Date:
Review: عملي و جمييييل
Author: o***o
Date:
Review: Cool thank
Author: b***e
Date:
Review: Same as the actual photo and I really like it.
Author: o***2
Date:
Review: The comb is durable material so no dissappointment there
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.