Author: g***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very durable. When I ordered I thought it would come in a pack of 12😅😅 but to my surprise its just one.
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £0.75
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| Width | 1.1 in |
| Length | 4.2 in |
| Height | 1.2 in |
| SKU | sb2106301544003484 |
Author: g***e
Date:
Review: Very durable. When I ordered I thought it would come in a pack of 12😅😅 but to my surprise its just one.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***y
Date:
Review: fast delivery and i love the quality of the product
Author: m***i
Date:
Review: طلبببببت وحددددده عشاااان اجربها بس حلوه صدق ترفع القذله من قدام
Author: o***8
Date:
Review: I actually don’t know how to use it.. but i’ll figure it out soon haha
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.