Author: b***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect size beautiful colour
Color: Pink
Size: one-size
Price: £2.00
| Material | Fabric |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Dry Shower Cap |
| Length | 25.6 in |
| Width | 9.8 in |
| Height | 0.6 in |
| SKU | sb2312064537611100 |
Author: b***r
Date:
Review: perfect size beautiful colour
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***9
Date:
Review: Nice and really useful hair towel. We love it
Color: Pink
Size: one-size
Author: J***O
Date:
Review: Very durable and affordable
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: t***0
Date:
Review: Very soft and great quality
Color: Grey
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.