Author: k***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing, just like in the seller's photos and description!
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.28
Original Price: £1.68
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 in |
| Width | 3 in |
| Length | 5 in |
| SKU | sb2307175541535143 |
Author: k***p
Date:
Review: Amazing, just like in the seller's photos and description!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***p
Date:
Review: Amazing, just like in the seller's photos and description!
Color: Pink
Size: one-size
Author: d***a
Date:
Review: Very good. Nice looking, good quality looking. Easy to apply.
Color: Pink
Size: one-size
Author: o***5
Date:
Review: love these gemstone stickers exactly what I expected
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.