Author: v***1
Date:
Review: Brought loads of different ones off of SHEIN for festivals. They have always looked great
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.50
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1-0.2 in |
| Width | 3.1 in |
| Length | 5.1 in |
| SKU | sb2302220839929279 |
Author: v***1
Date:
Review: Brought loads of different ones off of SHEIN for festivals. They have always looked great
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***9
Date:
Review: I think they looked lovely x
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: v***4
Date:
Review: Love these so much and perfect for summer festivals! Haven’t worn them yet but can’t wait to do so! Good value for money
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 3***0
Date:
Review: 🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥🥰❤️🔥
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.