Author: m***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love to use them for nail art and eye makeup
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £1.08
Original Price: £1.28
one-size
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 4.7 in |
| Width | 3.5 in |
| Length | 0 in |
| SKU | sb2212076845802798 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: m***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love to use them for nail art and eye makeup
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: 4***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good and easy to use
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: loveeed it so much for for our wedding
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Saving these for Harry so hopefully will be good but lovely collurs
Color: Multicolor | Size: one-size