Author: s***2
Date:
Review: I love it!!!!!!!!!!!!
Color: White
Price: £9.50
Original Price: £10.50
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2306027327393874 |
Author: s***2
Date:
Review: I love it!!!!!!!!!!!!
Color: White
Author: r***i
Date:
Review: It worked perfectly like how I expected it to be with my Gojo Cosplayyy.
Color: White
Author: e***1
Date:
Review: kid used for cosplay. she was happy
Color: White
Author: P***a
Date:
Review: I almost never leave reviews cause I'm just too lazy to, but I have to for this. It is genuinely amazing. I still have to style it and all that, but it's beautiful and flowy and just works amazing. Most people using this for Gojo, I'm going for Katja from Star Stable 🫶
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.