Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality very pleased highly recommend
Color: Brown Ombre
Price: £11.78
Original Price: £14.38
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 242 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb25022538511223231 |
Author: l***n
Date:
Review: good quality very pleased highly recommend
Color: Brown Ombre
Author: l***n
Date:
Review: good quality very pleased highly recommend
Color: Brown Ombre
Author: t***1
Date:
Review: beautiful
Color: Black Brown
Author: S***m
Date:
Review: Linda great imma havé tbh i love bd from PR
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.