Author: d***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality product
Color: Ombre
Price: £33.50
Original Price: £35.00
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Lace Area | 13*6*1 |
| Net Weight | 311 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55-58 cm |
| SKU | sb2312011013715323 |
Author: d***1
Date:
Review: very good quality product
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.