Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good to its purpose
Color: Pink | Size: one-size | 2 photo(s)
Price: £1.38
Original Price: £1.68
one-size
| Material | Carborundum |
| Pattern Type | Colorblock |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Color | Pink |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Specification | Sets |
| Length | 9.1 in |
| Width | 1.8 in |
| Height | 0.2 in |
| SKU | sb2208269272534204 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good to its purpose
Color: Pink | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: s***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works really good !!
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: i***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: One to one from pictures and with good quality. 🤩
Color: White | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: c***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Finally smooth feet!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)