Price: £3.92
Original Price: £5.48
one-size
| Composition | 100% Polyurethane |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 5.7 in |
| Length | 9.3 in |
| Width | 2.6 in |
| SKU | sb260416105828551915887 |