Author: 3***S
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very useful and great quality 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Color: Blue
Size: 1.2M
Price: £2.07
Original Price: £2.28
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Blue |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | 3 in1 Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2407202217642382 |
Author: 3***S
Date:
Review: very useful and great quality 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Color: Blue
Size: 1.2M
Author: u***a
Date:
Review: It is very good and nice
Color: Blue
Size: 2m
Author: q***e
Date:
Review: Great for price
Color: Blue
Size: 2m
Author: m***c
Date:
Review: good i like it ..👍👍👍
Color: Blue
Size: 1.2M
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.