Author: o***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Item is a perfect match with description and it was delivered on time. I really like the hair.
Color: Natural Black
Price: £12.99
Original Price: £18.78
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 83 g |
| Length | 10.16 cm |
| Crown | 55.89-58.23 cm |
| SKU | sb260212105912932086387 |
Author: o***e
Date:
Review: Item is a perfect match with description and it was delivered on time. I really like the hair.
Color: Natural Black
Author: v***b
Date:
Review: nice ❤️❤️
Color: Natural Black
Author: h***2
Date:
Review: Good stuff same as in the Picture no smell
Color: Natural Black
Author: r***n
Date:
Review: Smells so bad, resembles an abandoned item collected from cabbage bin. Very poor quality, not fit human to wear
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.