Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great
Color: Multicolor
Price: £2.38
Original Price: £2.98
| Material | Non-woven Fabric |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Belly Patch |
| Length | 2.8 in |
| Width | 2.4 in |
| Height | 0 in |
| SKU | sb251123004240972414 |
Author: l***4
Date:
Review: Great
Color: Multicolor
Author: r***4
Date:
Review: It really works for me 🙆🏼♀️🩷
Color: Multicolor
Author: a***8
Date:
Review: Good quality easy to use stick to skin well still not sure what they are meant to do if anything but at such a low price I just hope they do something good great value for money
Color: Multicolor
Author: i***u
Date:
Review: Good quality, adequate size of the sticker, I try it for the first time.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.