Author: n***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good but, only gave me 1/5 clips 😭😭😭
Color: Pink
Size: one-size
Price: £1.00
| Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| Width | 0.6 in |
| Length | 4.3 in |
| Height | 1.5 in |
| SKU | sb2303105288504658 |
Author: n***r
Date:
Review: Good but, only gave me 1/5 clips 😭😭😭
Color: Pink
Size: one-size
Author: b***3
Date:
Review: only got one :/
Color: Black
Size: one-size
Author: e***6
Date:
Review: these clips are everything to me i love them sm and use them everyday
Color: Pink
Size: one-size
Author: d***8
Date:
Review: I thought they were going to be a pack of 2 but they came as 1
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.