Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I loved the combs they are super good, ideal size, I received them in 6 days, it's worth buying
Color: Pink
Size: one-size
Price: £1.75
| Material | PP |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Baby Blue |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| Length | 6.1-8.5 in |
| Width | 1-2.4 in |
| Height | 0.1 in |
| SKU | sb2304229050575375 |
Author: n***5
Date:
Review: I loved the combs they are super good, ideal size, I received them in 6 days, it's worth buying
Color: Pink
Size: one-size
Author: o***1
Date:
Review: Good quality no issues at all
Color: Black
Size: one-size
Author: g***e
Date:
Review: lovely set of combs for my boys
Color: Black
Size: one-size
Author: p***a
Date:
Review: thank you very much I appreciate
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.