Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: styled already and so pretty
Color: Black
Price: £9.25
Original Price: £9.50
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2403316411166968 |
Author: s***n
Date:
Review: styled already and so pretty
Color: Black
Author: e***e
Date:
Review: Perfect costume wig, will be great for a show!
Color: Grey
Author: d***m
Date:
Review: Excellent quality Accurate description True to size
Color: Grey
Author: p***0
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.