Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love the tablet very
Color: Grey
Price: £34.92
Original Price: £41.08
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| SKU | se2410224791159011 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love the tablet very
Color: Grey
Author: v***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely 🥰 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Grey
Author: M***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good and the shipping was very fast, great job
Color: Grey
Author: 3***9
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: Fast battery drainage
Color: Grey