Author: s***n
Date:
Review: More powerful than expected. Love it
Color: Black
Size: one-size
Price: £7.18
Original Price: £9.28
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 10.2 in |
| Width | 7.9 in |
| Height | 0.8 in |
| SKU | sb2306245656674295 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 6472276 people said the quality is very good!
Author: s***n
Date:
Review: More powerful than expected. Love it
Color: Black
Size: one-size
Author: v***8
Date:
Review: In love with this
Color: Black
Size: one-size
Author: c***n
Date:
Review: Beautiful fit and comfortable to wear, washes nice too.
Color: Black
Size: one-size
Author: c***1
Date:
Review: I haven't stuck with using this, so I can't comment on the results but you can definitely feel it working. Really good for the price.
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.