Author: a***z
Date:
Review: It doesn't stimulate the muscles as it should but what do you expect for the price
Color: Black
Size: one-size
Price: £5.38
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 5.2 in |
| Width | 2.2 in |
| Height | 0.8 in |
| SKU | sb2312295749911711 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 8281665 people said the quality is very good!
Author: a***z
Date:
Review: It doesn't stimulate the muscles as it should but what do you expect for the price
Color: Black
Size: one-size
Author: s***s
Date:
Review: lo probé el otro día en casa de mi hermana y la verdad que por su precio está súper bien vienen tres y cada uno con su mando su cargador y su aparato
Color: Black
Size: one-size
Author: b***3
Date:
Review: gera kokybė 👍👌👌👍👍
Color: Black
Size: one-size
Author: B***y
Date:
Review: Parfait, il sont emballés séparément avec en plus 3 mini cable usb de charge et 3 télécommande avec pile incluses.
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.