Author: e***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very satisfied!!! amazing quality. in love
Color: Red
Price: £11.50
Original Price: £12.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 56.8 cm |
| SKU | sb2401111679775945 |
Author: e***s
Date:
Review: very satisfied!!! amazing quality. in love
Color: Red
Author: s***8
Date:
Review: fit perfectly
Color: Red
Author: f***a
Date:
Review: Älskar den här peruken. Den är så fin i verkligheten och luggen är perfekt
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.