Author: h***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing, works super nicely.
Color: Multicolor
Price: £1.08
Original Price: £1.28
| Material | Paper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Y2K |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Length | 3.1 in |
| Width | 3.1 in |
| SKU | sb2406273289074383 |
Author: h***k
Date:
Review: amazing, works super nicely.
Color: Multicolor
Author: k***s
Date:
Review: PLEASE LIKE IT, I'LL BE VERY GRATEFUL It's very cute, they're of good quality, they're a lot of good to hold on🎀🎀
Color: Multicolor
Author: u***3
Date:
Review: great super cute love it
Color: Multicolor
Author: m***s
Date:
Review: Cute, just as the picture!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.