Author: s***s
Date:
Review: very good it actually works i wasnt expecting that. i recomment its really cool. and very interesting
Color: Silver
Size: one-size
Price: £2.00
| Material | ABS |
| Color | Silver |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | No |
| Height | 1.5 in |
| Width | 2.8 in |
| Length | 4.2 in |
| SKU | sb2306309387645149 |
Author: s***s
Date:
Review: very good it actually works i wasnt expecting that. i recomment its really cool. and very interesting
Color: Silver
Size: one-size
Author: m***y
Date:
Review: didnt expect a lot from it but I was shocked it actually works
Color: Silver
Size: one-size
Author: g***s
Date:
Review: Love it love it live it Love it love it live it Love it love it live it Love it love it live it Love it love it live it Love it love it live it Love it love it live it Love it love it live it
Color: Silver
Size: one-size
Author: c***r
Date:
Review: Omg it really works!😳
Color: Silver
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.