Price: £17.98
USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Number of Barrel | 1 |
| Color | Pink |
| Batteries Included | Yes |
| Type | Automatic Curling Wand |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Length | 32 cm |
| Height | 5.9 cm |
| Width | 11.2 cm |
| Voltage | 5 V |
| SKU | sb260413104232941615980 |