Price: £20.28
USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Voltage | 5 V |
| Length | 23 cm |
| Width | 21.5 cm |
| Height | 6.5 cm |
| SKU | sb260407103390757721120 |