Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good i love it so much!!!!❤️❤️❤️
Color: White
Price: £2.08
Original Price: £2.58
| Material | Glass |
| Color | White |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Height | 0.4 in |
| Length | 3.7 in |
| Width | 2.4 in |
| SKU | sb2404161450471408 |
Author: s***4
Date:
Review: so good i love it so much!!!!❤️❤️❤️
Color: White
Author: a***h
Date:
Review: Great product, as pictured
Color: White
Author: A***ི
Date:
Review: Super cute like the pic
Color: White
Author: l***n
Date:
Review: it’s great i put in my purse, very useful
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.