Price: £152.51
Original Price: £174.18
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251023522141200116 |