Author: m***2
Date:
Review: Tökéletes ajánlom mindenkinek nagyon szep nagyon jó ajánlom mindenkinek jó az anyaga minőségi! Nektek is ajánlom ha szeretitek a kényelmes ruhákat! Nem fogtok csalódni azt garantálom! Buliba, szórakozni alkalomra és hétköznapokban is tökéletes választás lehet! A színe is pont ugyan olyan mint a képeken! Szerintem az egyik legjobb amit rendeltem erről az oldalról! Előnyös vékony és vastagabb is! 5 csillagot kap tőlem a ruha minden téren!
Color: Green
Size: XXL