Author: A***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: kinda lighter than my hair but that's because i unfriended the sun since a few years back 🤣 love it
Color: Brown
Price: £4.50
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Hair Braids |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 60 g |
| Length | 43 cm |
| Width | 3 cm |
| SKU | sb2303034271972433 |
Author: A***x
Date:
Review: kinda lighter than my hair but that's because i unfriended the sun since a few years back 🤣 love it
Color: Brown
Author: e***6
Date:
Review: Super pretty and practical
Color: Brown
Author: 4***8
Date:
Review: Really nice band
Color: Brown
Author: M***l
Date:
Review: J’adore 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 un peu plus claire que ce à quoi je m’attendais mais je saurais quoi faire en plus c’est réglable
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.