Author: e***4
Date:
Review: Looks very natural
Color: Multicolor
Price: £13.00
Original Price: £13.50
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2302019552779877 |
Author: e***4
Date:
Review: Looks very natural
Color: Multicolor
Author: E***a
Date:
Review: Nice wig, good quality hair but it gets tangled very easily and quickly without even moving it
Color: Multicolor
Author: m***3
Date:
Review: This wig makes me feel like a bad b. Love it !
Color: Multicolor
Author: a***2
Date:
Review: Ok I love you mommy mommy daddy mommy mommy daddy daddy papa daddy daddy mama daddy mommy mommy mama papa daddy mommy daddy mama daddy mommy mommy mama papa daddy
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.